Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали NAMALENI *550 Сандалки
NAMALENI *550 Сандалки
NAMALENI *550 Сандалки NAMALENI *550 Сандалки NAMALENI *550 Сандалки

NAMALENI *550 Сандалки

600 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: кожа

3
0

Женски Сандали. Премногу удобни. ногата лежи во нив. Малку носени, скоро ич. Кожни. Ги продавам по симболична сума. Може попуст.

Додадено: 20.11.2014 Прегледи: 361

dzimirinka

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0