Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cawboy cizmicki
Cawboy cizmicki Cawboy cizmicki

Cawboy cizmicki

1100 МКД

Големина: 38

Град: Тетово

Материјали: antilop

Ознаки: kafeavi

11
2

Ako sakate šemski izgled ovie cizmi se TOP , nenoseni se, boja kafeavo broj 38 (odgovara i na 37) povelete!

Додадено: 1.3.2015 Прегледи: 716

milanogirl

11
2

Членот го следат

45

Членот ги следи

12