Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Cizmicki Puma 38
Cizmicki Puma 38
Cizmicki Puma 38 Cizmicki Puma 38 Cizmicki Puma 38

Cizmicki Puma 38

1999 МКД

Големина: 38

Град: Струмица

Материјали: koza

Ознаки: novo

9
0

noseni se samo dva pati na zimuvanje i tolku. kupeni pred tri meseci 5 400 den.

Додадено: 25.3.2015 Прегледи: 769

kikiritkicka

21
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

0