Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Burberry Чизми
Burberry Чизми
Burberry Чизми Burberry Чизми Burberry Чизми

Burberry Чизми

450 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Ознаки: burberry класично чизми модерно

12
0

Класични чизми кои ќе внесат елеганција на вашиот стил, неколку пати облечени и се во одлична состојба

Додадено: 28.3.2015 Прегледи: 571

Anabela55

11
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

55