Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал
НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал
НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал

НОВИ Балетанки розе платнени со црн детал

350 МКД

Големина: 40

Град: Куманово

Материјали: ///

Ознаки: baletanki розе балетанки ново roze

7
0

НОВИ! Воопшто не се користени и се во одлична состојба. Платнени се и многу лесни за носење, нема да ги чувствувате дека ги носите. Ова го кажувам од искуство, бидејќи имав исти во црна боја. Број 39/40 За дополнителни фотографии и информации, слободно пишете порака.

Додадено: 31.3.2015 Прегледи: 1065

Gagilina

43
0

Членот го следат

81

Членот ги следи

4