Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени kozni kaubojki br.37/38
kozni kaubojki br.37/38
kozni kaubojki br.37/38 kozni kaubojki br.37/38 kozni kaubojki br.37/38 kozni kaubojki br.37/38

kozni kaubojki br.37/38

600 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: crni

0
0

Cizmite se kozni,novi,obleceni samo ednas,probav da gi nosam ama mi se golemi,visoki do kolena so spic napred Br 37 mozebi i 38 potesna noga

Додадено: 2.4.2015 Прегледи: 420

ketimladenovska

70
0

Членот го следат

98

Членот ги следи

72