Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Лаковани чизми
Лаковани чизми
Лаковани чизми Лаковани чизми Лаковани чизми

Лаковани чизми

690 МКД

Град: Скопје

7
0

Високи лаковани чизми над колена, преубаво стојат бр. 37 висина на штикла 12cm ги купив 1500ден. а ги носев многу малку за подетални информации и слики пишете ми порака без размени

Додадено: 9.4.2015 Прегледи: 2144

discodiva

33
1

Членот го следат

93

Членот ги следи

99