Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Тренди летни патики
Тренди летни патики
Тренди летни патики Тренди летни патики Тренди летни патики Тренди летни патики Тренди летни патики

Тренди летни патики

1100 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: бели патики asos нови платнени

8
0

ASOS бели платнени патики на врзување. Купени од ASOS London. Сеуште во пакување, не се воопшто облечени. Ги продавам бидејќи бројот не ми одговара. Патиките се број 40, или 7 по UK.

Додадено: 8.5.2015 Прегледи: 2319

2sisterssell

1
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

4