Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Со ременче Sandali crni EXTRA BR.40 350 DEN
Sandali crni EXTRA BR.40 350 DEN
Sandali crni EXTRA BR.40 350 DEN

Sandali crni EXTRA BR.40 350 DEN

350 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: juta

Ознаки: sandali

0
0

Sandalite se celi crni,so gjonot im e kako lleten konop,mnogu shtosen,mnogu se udobni....noseni se ednas samo i tolku ...br.40

Додадено: 19.9.2015 Прегледи: 181

borkica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

9