Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Црни сандалки на платформа
Црни сандалки на платформа
Црни сандалки на платформа Црни сандалки на платформа Црни сандалки на платформа

Црни сандалки на платформа

400 МКД

Големина: 37

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: сандалки платформа

1
0

Црни сандалки на платформа носени но зачувани ги продавам бидејќки ми се мали

Додадено: 9.10.2015 Прегледи: 263

caliope

17
1

Членот го следат

58

Членот ги следи

38