Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Со ременче Massimo Dutti kozni sandali
Massimo Dutti kozni sandali
Massimo Dutti kozni sandali

Massimo Dutti kozni sandali

4000 МКД

Големина: 38

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: drvo koza

Ознаки: kafeni kozni

15
1

Kozni kafeni sandali so remcinja so drvena platforma i stikla, novi - voopsto ne noseni, kupeni vo Massimo Dutti 7900 den.

Додадено: 12.10.2015 Прегледи: 2449

Juliette

0
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

6