Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Женски црни чевли
Женски црни чевли
Женски црни чевли Женски црни чевли Женски црни чевли Женски црни чевли Женски црни чевли

Женски црни чевли

100 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: метал платно мрежа

Ознаки: мала штикла чевли црно

2
0

Женски црни чевли, со дискретни светки однапред и мала коцкеста штикла. Странично има ситна мрежа. Совршени за потопло време (пролет и рана есен).

Додадено: 15.10.2015 Прегледи: 485

LaPrimavera

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1