Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики

Патики

450 МКД

Големина: 40

Град: Кичево

Материјали: цветно платно

Ознаки: нови

0
0

Платнени патичиња,број 40,нови(необуени),лесни за носење,купени се 700..

Додадено: 10.11.2015 Прегледи: 257

fashion21

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

38