Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Штикли
Штикли Штикли

Штикли

800 МКД

Големина: 40

Град: Кичево

Материјали: розев плиш

Ознаки: еднаш облечени

2
0

број 40 еднаш облечени,добро,сочувани,имаат и розе машничка,стабилни и удобни за носење

Додадено: 10.11.2015 Прегледи: 199

fashion21

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

38