Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сандали
Сандали Сандали

Сандали

1000 МКД

Големина: 40

Град: Кичево

Материјали: еко кожа

Ознаки: нови

2
0

зелени со златно,нови необуени,во добра состојба број 40,купени 1700 денари

Додадено: 10.11.2015 Прегледи: 263

fashion21

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

38