Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Штикли
Штикли Штикли

Штикли

700 МКД

Големина: 40

Град: Кичево

Материјали: лаковани

Ознаки: енаш облечени

0
0

лаковани но високи за мене,удобни за насоње,добро сочувани,број 40,купени 1200 денари

Додадено: 10.11.2015 Прегледи: 243

fashion21

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

38