Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi
Cizmi Cizmi Cizmi

Cizmi

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: new yorker

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: ne propushtaat voda

8
0

Prekrasni cizmicki kupeni od New Yorker. Cizmickite se obleceni samo dva pati I cenata e polovina od kupenata (2190) so moznost za namaluvanje :)

Додадено: 9.12.2015 Прегледи: 573

DraganaM

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0