Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Visoki potpetici
Visoki potpetici
Visoki potpetici Visoki potpetici

Visoki potpetici

700 МКД

Големина: 37

Град: Кавадарци

Материјали: poliester

Ознаки: stikli

1
0

Stikli zlatnikavi. Potpeticite se dolgi okolu 12cm. Broj 37, mnogu zacuvani ( noseni na 3svadbi :-))

Додадено: 15.12.2015 Прегледи: 301

Nastova

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0