Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Cizmicki - Avanti🔚200den.
Cizmicki - Avanti🔚200den.
Cizmicki - Avanti🔚200den. Cizmicki - Avanti🔚200den. Cizmicki - Avanti🔚200den. Cizmicki - Avanti🔚200den. Cizmicki - Avanti🔚200den.

Cizmicki - Avanti🔚200den.

550 МКД

Големина: 40

Бренд: avanti

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: crni so krznence

7
0

Do 2 pati da se oblecei i toa so kola, mene mi se visoki, odviknata sum od stikla, zdravi pravi bez mana, udobni i stabilni se.

Додадено: 30.12.2015 Прегледи: 675

NatasaGacevska

171
0

Членот го следат

200

Членот ги следи

67