Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Гумени Чизми
Гумени Чизми
Гумени Чизми Гумени Чизми Гумени Чизми Гумени Чизми

Гумени Чизми

600 МКД

Големина: 38

Бренд: гумени

Град: Скопје

Материјали: пластика гума

Ознаки: гумени цветни

9
0

Гумени чизми донесени од Србија, носени само 2 пати

Додадено: 17.1.2016 Прегледи: 597

Online

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1