Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ

ЧИЗМИ

500 МКД

Големина: 36

Бренд: сиви чизми

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: со крзно

4
0

СИВИ ЧИЗМИ СО КРЗНО

Додадено: 24.1.2016 Прегледи: 485

margaritka567

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0