Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

500 МКД

Големина: 38

Бренд: mania

Град: Прилеп

Материјали: полнети со крзно

Ознаки: црни со сиво

3
0

Чизмите се нови и не се облечени, број 38, меѓутоа одговараат на 37. Внатрешно се целосно полнети со крзно и се премногу топли за зимски денови. Имаат гумен ѓон и не се лизгаат. Тој што ке ги купи ќе ги износи максимално и нема да зажали.

Додадено: 31.1.2016 Прегледи: 913

TrajkoskaElena

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4