Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Тиркизни чизми
Тиркизни чизми
Тиркизни чизми Тиркизни чизми Тиркизни чизми Тиркизни чизми

Тиркизни чизми

350 МКД

Големина: 38

Бренд: нз

Град: Кичево

Материјали: кожа

Ознаки: чизма- кондура

5
0

Прекрасни тиркизни чизнички кои можат да спаѓаат и во кондури и патики, за оние со поспортски вкус :)Можат да се носат во секое год. време освен лето- се разбира.

Додадено: 5.2.2016 Прегледи: 445

Jagotka

24
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

6