Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми S.Oliver НОВИ не носени женски чизми
S.Oliver НОВИ не носени женски чизми
S.Oliver НОВИ не носени женски чизми S.Oliver НОВИ не носени женски чизми S.Oliver НОВИ не носени женски чизми S.Oliver НОВИ не носени женски чизми S.Oliver НОВИ не носени женски чизми

S.Oliver НОВИ не носени женски чизми

4000 МКД

Големина: 39

Бренд: s.oliver

Град: Скопје

Материјали: скај кожа

Ознаки: s.oliver чизми нови

1
0

Преубави нови чизми S.Oliver оргинал купени многу скапо ги продавам ради голем број. Воопшто не се носени како што може да се види на сликите

Додадено: 10.2.2016 Прегледи: 608

Tinnka

11
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

45