Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi

Novi cizmi

600 МКД

Бренд: zemeni od sport m

Град: Скопје

Материјали: krzno vodootporen

Ознаки: olang

2
0

Obleceni 5 pati,novi zacuvani cizmi za masko ilo devojce-oblozeni so krzno.Broj 19-20

Додадено: 23.2.2016 Прегледи: 247

katarinka

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0