Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички 300 den-Novi stikli
300 den-Novi stikli
300 den-Novi stikli 300 den-Novi stikli

300 den-Novi stikli

450 МКД

Големина: 38

Бренд: nezz

Град: Демир Хисар

Материјали: antilop

Ознаки: novi stikli

9
0

Visoki stikli,poluzmicki....so platforma, ubava plava boja i dodatok so srebreni detali, po potreba moze da se vadi.Novi se, nitu ednas ne se noseni, 38 broj

Додадено: 25.2.2016 Прегледи: 712

Aleksandra1901

58
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

31