Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Штикли Alba, купени од Америка 600 денари !
Штикли Alba, купени од Америка 600 денари !
Штикли Alba, купени од Америка 600 денари ! Штикли Alba, купени од Америка 600 денари !

Штикли Alba, купени од Америка 600 денари !

600 МКД

Бренд: аlba shoes

Град: Скопје

Материјали: велур кожа превртена

Ознаки: сиви жолти 40 салонки штикли

0
0

Чевлите се купени од Америка, чувани во одлични услови, носени неколку пати, но во одлична состојба. Ги продавам поради тоа што како фанатик за штикли донесов од Америка 50 пара од кои што 20 се воопшто необлечени. Ја очекувам вашата заинтересираност ! :) Цената е 600 денари иако се марка затоа што сепак, се постара колекција.

Додадено: 7.3.2016 Прегледи: 203

СимонаН

0
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0