Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
patiki dual fusion
patiki dual fusion patiki dual fusion patiki dual fusion

patiki dual fusion

1500 МКД

Големина: 40

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: , guma platno

Ознаки: dual fusion

1
0

Mnogu malku noseni patiki Nike. Vo odlicna sostojba, brzo gi nadrasna.

Додадено: 19.4.2016 Прегледи: 432

angelat

19
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0