Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизмички
Чизмички Чизмички

Чизмички

450 МКД

Големина: 37

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: ///

2
0

Облечени 3 пати, добиени поклон но ми се големи. Број 37

Додадено: 20.4.2016 Прегледи: 277

SimonaIvanovska

4
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

4