Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Nike Патики оргинал
Nike Патики оргинал
Nike Патики оргинал

Nike Патики оргинал

2400 МКД

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: кожа бели

Ознаки: бели патики оргинал најк

7
0

Оргинал најк патики купени од Солун викендов број 38 ипол, мене ми ги купи братми ама ми се тени малку кој сака нека ги проба а ептен се тренд бели патики .

Додадено: 4.5.2016 Прегледи: 577

EliVukanova

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3