Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми climber's shoes
climber's shoes
climber's shoes climber's shoes climber's shoes climber's shoes climber's shoes

climber's shoes

1500 МКД

Големина: 39

Бренд: climber's shoes

Град: Битола

Материјали: кожа

Ознаки: кожа чизми

6
0

Кожни чизми, одпорни на секакви влијанија, со метална челична заштита,не користени...

Додадено: 15.5.2016 Прегледи: 375

katerinaina24

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0