Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Neo Adidas NOVIII
Neo Adidas NOVIII
Neo Adidas NOVIII Neo Adidas NOVIII Neo Adidas NOVIII

Neo Adidas NOVIII

1600 МКД

Големина: 38

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza guma

Ознаки: neo adidas novi

1
0

Potpolno novi so etiketa :)

Додадено: 27.5.2016 Прегледи: 362

FashionMania

58
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

155