Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Црни на полна пета
Црни на полна пета
Црни на полна пета Црни на полна пета

Црни на полна пета

550 МКД

Големина: 37

Бренд: new look

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: heels

5
0

Нови и никогаш не носени платнени црни штикли на полна пета.

Додадено: 26.8.2016 Прегледи: 357

PoliFashion

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

18