Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Adidas Superstar патики
Adidas Superstar патики
Adidas Superstar патики Adidas Superstar патики Adidas Superstar патики Adidas Superstar патики

Adidas Superstar патики

1200 МКД

Големина: 37

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: синтетика

Ознаки: adidas superstar whiteandblack 3stripes

8
0

Бели adidas патики, погодни за секоја прилика. Овие пар патики се само пробани, не се носени надвор. Причината зошто се објавени на оваа страница е поради погрешен број надевајќи се дека ќе и ги погодам на братучетка ми.

Додадено: 31.8.2016 Прегледи: 861

Marija1220

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0