Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени РЕЗЗ* Бордо штикли и чанта комплет!
РЕЗЗ* Бордо штикли и чанта комплет!
РЕЗЗ* Бордо штикли и чанта комплет!

РЕЗЗ* Бордо штикли и чанта комплет!

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: скај кадифени

Ознаки: бордо штикли чанта

10
1

Штиклите се кадифени, додека чантата е вештачка кожа. Ставени се само еднаш и изгледаат како нови.

Додадено: 3.9.2016 Прегледи: 911

Bebushka

6
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

1