Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Црни чизми
Црни чизми
Црни чизми Црни чизми

Црни чизми

350 МКД

Големина: 37

Бренд: незнам

Град: Прилеп

Материјали: ...

Ознаки: црни доглужд чизмички

0
0

Црни чизмички во италјански стил. Носени само неколку пати. На задниот дел од десната штикла има 2 3 бели точки, не се оштетени, ни чукнати. Може да се покријат со лак

Додадено: 10.9.2016 Прегледи: 206

AngelaTerzioski

5
1

Членот го следат

2

Членот ги следи

2