Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stikli
Stikli Stikli

Stikli

500 МКД

Големина: 38

Град: Охрид

Материјали: koza lakirana

Ознаки: ubavo

2
0

Kozeni, lakirani, noseni 10ina pati i to vo vnatresen prostor. Boja e temno zelena so patina. Mali grebnatici.

Додадено: 18.9.2016 Прегледи: 189

Karamazova

16
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

4