Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми кожни кафени чизми
кожни кафени чизми
кожни кафени чизми кожни кафени чизми кожни кафени чизми кожни кафени чизми кожни кафени чизми

кожни кафени чизми

1850 МКД

Големина: 38

Бренд: biana

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожа-38

6
0

Кожни кафени(темно каки) чизми од брендот Biana. Речиси нови, носени само 3-4 пати.

Додадено: 9.10.2016 Прегледи: 356

bojana.zavkova

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0