Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

500 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: чизми

1
0

Продавам чизми многу малку носени (2-3 пати) поради големината на чизмата. Бројот е 36 но се малку пошироки за такви бројче. Цена: 500,00 ден

Додадено: 18.10.2016 Прегледи: 245

Aquarius

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0