Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Pull&Bear cevli NOVI
Pull&Bear cevli NOVI
Pull&Bear cevli NOVI Pull&Bear cevli NOVI

Pull&Bear cevli NOVI

600 МКД

Големина: 39

Бренд: pull&bear

Град: Скопје

Материјали: materijal

Ознаки: and bear pull novi

11
1

Prodavam Pull&Bear cevli, broj 39. Ne se obleceni ni ednas. Prakjam po kargo, bez zameni. Kupeni se 1.200.

Додадено: 29.10.2016 Прегледи: 377

tommypolo

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0