Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Orginal puma 38
Orginal puma 38
Orginal puma 38 Orginal puma 38

Orginal puma 38

500 МКД

Големина: 38

Бренд: puma

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: gghh

5
0

Orginal puma patiki noseni 2-3 pati odgovaraat na 38-38,5

Додадено: 31.10.2016 Прегледи: 422

sofijacka

82
5

Членот го следат

150

Членот ги следи

11