Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики

Патики

350 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: ххх

Ознаки: 39-40

0
0

Малку оштетени но имаат уште мн за носење бидеки се оргинал од америка донесени за повеќе слики во порака

Додадено: 2.11.2016 Прегледи: 173

StankovskaIvana

29
0

Членот го следат

44

Членот ги следи

1