Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Original - 1000 denari
Original - 1000 denari
Original - 1000 denari Original - 1000 denari Original - 1000 denari Original - 1000 denari

Original - 1000 denari

1000 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: org

Ознаки: novo

2
0

Kupeni se mnogu skapo, a obleceni preku sila pet pati (i toa e mnogu). Da ne recam, deka nemaat tragi od nosenje, no sepak ne se so etiketa, pa zatoa i samo 1000 denari. Originalni, prekrasni...

Додадено: 8.11.2016 Прегледи: 616

magic32

46
1

Членот го следат

35

Членот ги следи

0