Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли 👠 Црвени штикли 👠 НАМАЛЕНИ
👠 Црвени штикли 👠 НАМАЛЕНИ
👠 Црвени штикли 👠 НАМАЛЕНИ 👠 Црвени штикли 👠 НАМАЛЕНИ 👠 Црвени штикли 👠 НАМАЛЕНИ

👠 Црвени штикли 👠 НАМАЛЕНИ

500 МКД

Големина: 38

Бренд: shoego

Град: Скопје

Материјали: плиш

Ознаки: црвени,штикли

4
0

Прекрасни црвени со златно шпиц штикли. Купени 5000 ден. 👠💄

Додадено: 18.11.2016 Прегледи: 448

IvanaTr

2
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

2