Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Converse patiki 37
Converse patiki 37
Converse patiki 37 Converse patiki 37 Converse patiki 37 Converse patiki 37

Converse patiki 37

1499 МКД

Големина: 37

Бренд: converse

Град: Струмица

Материјали: pamuk

Ознаки: novi

19
0

Patikite se original a noseni samo ednas. Nikogas poveke ne se obleceni bidejki mnogu me stegaat. Gi dobivate vo kutija kako sto se i kupeni. Kupeni se 3700.

Додадено: 2.12.2016 Прегледи: 2787

kikiritkicka

21
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

0