Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизмички
Чизмички Чизмички Чизмички Чизмички Чизмички

Чизмички

400 МКД

Големина: 36

Град: Велес

Материјали: екокожа

Ознаки: кафени лак чизмички

0
0

Лаковани чизмички до глужд. Чизмичките се носени неколку пати, може да забележите и по нив. Удобен и интересен модел. Повисоки кај глуждот, како доаѓаат на предниот дел од стапалото се поотворени. Имаат украсно каивче кое што оди на предната страна на чизмичите и е завршено со украсно копче. Чизмичките имаат мало оштетување на штиклата, покажано на последната слика, меѓутоа воопшто незабележливо. Цената е фиксна. Без понуди за размена.

Додадено: 4.12.2016 Прегледи: 210

pachka

18
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

16