Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики POPUST - DC Patiki
POPUST - DC Patiki
POPUST - DC Patiki POPUST - DC Patiki POPUST - DC Patiki

POPUST - DC Patiki

1200 МКД

Големина: 39

Бренд: dc

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kozni

1
0

Kozni DC patiki, dobro socuvani.

Додадено: 15.12.2016 Прегледи: 243

ZanetaKrstich

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0