Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми ZARA чизми
ZARA чизми
ZARA чизми ZARA чизми ZARA чизми ZARA чизми ZARA чизми

ZARA чизми

500 МКД

Големина: 39

Бренд: zara

Град: Тетово

Материјали: антилоп

Ознаки: модерни убави

24
0

Убави, цврсти чизми од Зара, крем боја, прилагодливи и со фармерки и со фустанче

Додадено: 25.12.2016 Прегледи: 762

Wolford8

30
7

Членот го следат

222

Членот ги следи

61