Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Shtikli
Shtikli Shtikli Shtikli Shtikli

Shtikli

800 МКД

Големина: 39

Бренд: nz

Град: Дебар

Материјали: llakovani

Ознаки: shtikli

4
0

Prekrasni spic stikli noseni samo ednas na svadba se gleda ne se ni grebnato dole. Imaat moderen metalen detal. Gi prodavam zasto mi se golemi inace nemaat Mana .

Додадено: 18.1.2017 Прегледи: 303

KorumiLaura

7
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0