Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички кожни чизми манго 36
кожни чизми манго 36
кожни чизми манго 36 кожни чизми манго 36 кожни чизми манго 36 кожни чизми манго 36

кожни чизми манго 36

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: манго

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: убави

2
0

Чизмичките се од Манго, кожни неколку пати носени. Во одлична состојба

Додадено: 8.2.2017 Прегледи: 379

electra

24
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

6